usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

usługi stomatologiczne w warszawie

Choć często wiążą się z obawami, wizyty u dentysty są koniecznością – powinny odbywać się co najmniej raz w roku, a nie dopiero wtedy, gdy coś zaczyna nas boleć. Dotyczy to także najmłodszych – stomatolog dziecięcy powinien oglądać nasze pociechy nawet co sześć miesięcy.

Poza wizytami profilaktycznymi, w gabinetach we Włochach i Ursusie w Warszawie przeprowadzane są także konkretne zabiegi. Wykonujemy, między innymi, wybielanie zębów – metodą nakładkową lub za pomocą lamp. Metoda pierwsza, choć skuteczniejsza, jest też bardzo czasochłonna. Drugi sposób wybielania daje efekty na mniej trwałe, z drugiej jednak strony zabieg odbywa się w ciągu jednej wizyty.

Najwięcej obaw wzbudza zawsze konieczność usunięcia zębów. Taki zabieg to już chirurgia stomatologiczna. Przed ekstrakcją dentysta zaaplikuje znieczulenie miejscowe. Powstały ubytek można, dzięki możliwościom, jakie daje protetyka, uzupełnić mostem lub koroną bądź wstawić implant.

Pacjenci najczęściej obawiają się dyskomfortu już po leczeniu. Strach ten znają nawet dzieci, które nigdy nie były w gabinecie. Prawdą jest, że bezpośrednio po zabiegu chirurgicznym czy protetycznym dziąsła mogą być zaczerwienione, a nerwy wrażliwsze na jedzenie i napoje. Niedogodności te są jednak przejściowe i zdecydowanie mniejsze, niż ból w nieleczonej jamie ustnej.

Usługi

Dowiedz się więcej