usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

Dyżur bólowy

Gabinet Warszawa – Włochy
ul.Zapustna 36 lok. 2

e-mail: skoroszewska@stomatologiapanczyk.pl
tel. 22 304 88 00
kom. 530 364 164

Dyżur bólowy
Poniedziałek – Czwartek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 11:00

Dyżur bólowy
Poniedziałek – Czwartek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 13:00

Dyżur bólowy Warszawa

Problemy z zębami nie zawsze zdarzają się w regularnych godzinach pracy, a wypadki nie mają weekendów. W klinice stomatologicznej Stomatologia dr Pańczyk rozumiemy, że ból zęba i wszelkie urazy mogą wystąpić w każdej chwili. Nie ważne czy to w godzinach pracy, wieczorem czy w weekend. Pogotowie stomatologiczne dr Pańczyk zapewnia wysokiej jakości opiekę stomatologiczną dla pacjentów w każdym wieku i z każdą przypadłością. Wybity ząb, silny ból zęba, złamany ząb i wykruszenie nie może czekać. Bez względu na porę dnia, zadzwoń do nas, aby rozwiązać swoje problemy dentystyczne.

Opieka dentystyczna w nagłych wypadkach

Wybity czy pęknięty ząb mogą wywołać niemały ból. Szybkie myślenie i zachowanie spokoju to najlepszy sposób na zapobieganie dodatkowym, niepotrzebnym uszkodzeniom. Szybkie zastosowanie zimnych okładów skutecznie zmniejszy obrzęk. A natychmiastowy kontakt z naszym gabinetem zapewni Ci szybki powrót do dobrego samopoczucia bez bólu. Nasi dentyści oferują profesjonalne podejście, które koncentrują się na Twoim komforcie podczas całego procesu leczenia. Dodatkowo dobierają różne możliwości leczenia, by jak najlepiej odpowiadały pod względem medycznym, finansowym, a także estetycznym.

 

Ostry dyżur stomatologiczny Warszawa konieczny jest w przypadkach:

  • wybitego zęba

  • silnego bólu zęba

  • pękniętego zęba

  • naprawy zgubionych wypełnień

  • złamanego zęba

  • wykruszenia zęba

  • krwawienie z dziąseł

  • spuchnięte dziąsła

 

Żadnych objawów nie należy bagatelizować. Nie zawsze domowe sposoby pomagają, a odwlekanie wizyty dentystycznej może prowadzić do większych komplikacji, silniejszego bólu i dogłębniejszego leczenia. Dlatego zawsze w przypadku jakiejkolwiek niepokojącej sytuacji związanej z jamą ustną, skontaktuj się z lekarzem, który przeprowadzi wywiad i jeśli zajdzie taka potrzeba, skieruje na dyżur stomatologiczny. Kompetentny personel dba o kompleksowy zakres usług, by spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta. Pomoc stomatologiczna Warszawa chętnie służy pomocą w nagłych wypadkach stomatologicznych, niezależnie od tego czy jesteś obecnym, czy nowym pacjentem. Wiemy, jak ważne są zęby ze względów praktycznych jak i estetycznych. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do naszych klientów. Indywidualne podejście i długofalowe efekty leczenia są naszymi priorytetami. Gabinety stomatologiczne Stomatologia dr Pańczyk, znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie. 

Gdzie z bólem zęba w weekend?

Znajomość różnicy między pilną a niepilną sytuacją dentystyczną może uratować zęby. Na przykład wybity lub złamany ząb wymaga leczenia tego samego dnia, niezależnie od tego czy wypadek miał miejsce w godzinach pracy, czy w sobotę. Jeśli wiesz, że potrzebujesz pilnej pomocy dentystycznej zadzwoń do gabinetów stomatologicznych Stomatologia dr Pańczyk. Stomatolog w sobotę Warszawa zapewnia wysokiej jakości opiekę dentystyczną w nieprzewidzianych wypadkach. Kompleksowe leczenie przy użyciu najnowszych materiałów i technologii to wizytówka naszej placówki. Dentysta sobota Warszawa Włochy, Ursus oferuje zabiegi pozwalające zachować zdrowe i lśniące zęby. Leczenie minimalnie inwazyjne oparte na nowoczesnej technologii sprawia, że wizyta u dentysty może być przyjemna.

Jak działa ostry dyżur stomatologiczny?

W przypadku nagłego problemu w jamie ustnej i potrzebie pilnej konsultacji najlepiej skontaktować się telefonicznie z gabinetem i omówić występujący problem. Lekarz zdecyduje czy jest konieczność natychmiastowego leczenia. Kontakt telefoniczny zapobiegnie staniu w kolejce, której nikt nie lubi, zwłaszcza doświadczając dyskomfortu bólowego. W przypadku zakwalifikowania się do doraźnej pomocy dentystycznej należy przyjechać do jednej z dwóch placówek stomatologicznych w Warszawie.

 
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej