usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

korekta uzębienia oraz wybielanie – stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna jest dziedziną zajmującą się poprawianiem wyglądu uzębienia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i zabiegom można pozbyć się różnorodnych niedostatków uśmiechu.  Oferowane przez nasz gabinet metody korekty uzębienia są dostosowane do oczekiwań pacjentów oraz indywidualnych wskazań medycznych.

Najczęściej pacjenci zgłaszają się do nas z problemami nieprawidłowego ustawienia oraz przebarwień zębów, które są źródłem kompleksów i stresu. A przecież odnoszenie sukcesów osobistych i zawodowych zależne jest często od poziomu własnej samooceny oraz łatwości nawiązywania kontaktów.

Dlatego jeśli nie są Państwo zadowoleni z wyglądu swoich zębów zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas zabiegów stomatologii estetycznej. Są one bardzo różnorodne i pozwalają na rozwiązanie wielu problemów z uzębieniem. Należy jednak pamiętać, że czasem warto uzbroić się w cierpliwość, aby olśniewający efekt był korzystny dla naszego zdrowia oraz długotrwały.

W planowaniu leczenia stosujemy zasadę: minimum ingerencji – maksimum efektu. Zgodnie z nią w przypadku np. przebarwień zębów powinniśmy rozważyć kolejno: wybielanie zębów, pokrycie kompozytem, licówki i dopiero na końcu korony.

Metody wybielania zębów

Wiele osób ma zastrzeżenia do odcienia swoich zębów. Uważają, że nie są one wystarczająco białe i chcą skutecznie poprawić ich wygląd oraz pozbyć się przebarwień. Wtedy z pomocą przychodzi stomatolog, oferując kilka metod wybielania zębów. Jedną z nich jest wykonywane również w naszym gabinecie wybielanie lampą Beyond. Jest to zabieg uważany za jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie bielszego uśmiechu.

Wśród proponowanych przez nas metod jest też wybielanie nakładkowe. W tym przypadku procedura wybielania przeprowadzana jest w warunkach domowych. Metoda ta jest tańsza niż wybielanie gabinetowe, a ponadto w pełni bezpieczna, bezbolesna i bardzo skuteczna.

Stomatologia estetyczna – licówki

W swojej ofercie mamy również zabiegi oraz rozwiązania protetyczne, mające na celu korektę uzębienia, zarówno kształtu, jak i wyglądu. Wśród nich między innymi:

Podsumowując, w gabinetach Stomatologia dr Pańczyk w Warszawie ( w dzielnicy Włochy oraz Ursusie) oferujemy następujące zabiegi w ramach stomatologii estetycznej:

Zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie!

Usługi

Dowiedz się więcej