usługi stomatologiczne

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

radiologia

Zdjęcia radiologiczne są nieodłącznym ogniwem pełnego procesu diagnostycznego. Charakter projekcji i obszar obrazowania zależne są od rodzaju przeprowadzanego zabiegu. Pomagają one w diagnostyce, planowaniu oraz ocenie leczenia chirurgicznego, endodontycznego (kanałowego), niekiedy zachowawczego, ortodontycznego i implantologicznego.

Najczęściej wykonywane są zdjęcia punktowe przylegające na wykorzystaniu radiowizjografii, dzięki której oprócz zmniejszonej dawki promieniowania otrzymuje się obraz od razu na ekranie komputera. Wszystkie zdjęcia podlegają archiwizacji oraz w razie potrzeby dalszej obróbce. Precyzja fotografii cyfrowej przenosi nas w nowy wymiar jakości w obrazowaniu diagnostycznym.

Nie bez powodu wspominamy o obniżaniu dawek promieniowania, ponieważ stomatolog nie może obyć się bez wykonania wielu zdjęć rengenowskich. Takie dziedziny stomatologii jak endodoncja nie mogłyby być skutecznie wykonywane bez cyfrowych systemów radiologicznych. Radiowizjografia jest bardzo ważnym elementem wyposażenia gabinetu lekarza stomatologa, gwarantującym szybkie i skuteczne leczenie coraz bardziej wymagających pacjentów. Praca na tym sprzęcie umożliwia szybką i profesjonalną diagnozę, ułatwia proces leczenia, oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas pacjentów.

Usługi

Dowiedz się więcej

Lekarze