usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

radiologia

RTG zęba / zębów Warszawa – Zdjęcia panoramiczne i punktowe

Zdjęcia radiologiczne są nieodłącznym ogniwem pełnego procesu diagnostycznego. Charakter projekcji i obszar obrazowania zależne są od rodzaju przeprowadzanego zabiegu. Pomagają one w diagnostyce, planowaniu oraz ocenie leczenia chirurgicznego, endodontycznego (kanałowego), niekiedy zachowawczego, ortodontycznego i implantologicznego.

Radiowizjografia stomatologiczna — zdjęcia punktowe zęba

Najczęściej wykonywane są zdjęcia punktowe przylegające na wykorzystaniu radiowizjografii, dzięki której oprócz zmniejszonej dawki promieniowania otrzymuje się obraz od razu na ekranie komputera. Wszystkie zdjęcia podlegają archiwizacji oraz w razie potrzeby dalszej obróbce. Precyzja fotografii cyfrowej przenosi nas w nowy wymiar jakości w obrazowaniu diagnostycznym.

RTG zęba konieczne do leczenia kanałowego czy leczenia ortodontycznego

Nie bez powodu wspominamy o obniżaniu dawek promieniowania, ponieważ stomatolog nie może obyć się bez wykonania wielu zdjęć rengenowskich. Takie dziedziny stomatologii jak endodoncja nie mogłyby być skutecznie wykonywane bez cyfrowych systemów radiologicznych. Radiowizjografia jest bardzo ważnym elementem wyposażenia gabinetu lekarza stomatologa, gwarantującym szybkie i skuteczne leczenie coraz bardziej wymagających pacjentów. Praca na tym sprzęcie umożliwia szybką i profesjonalną diagnozę, ułatwia proces leczenia, oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas pacjentów.

Usługi

Dowiedz się więcej