usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

wybielanie zębów – rodzaje

Wiele osób marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, jednak nieliczni mogą się cieszyć idealnymi zębami. Genetyka, a także wpływ kawy, herbaty czy papierosów powodują, że barwa zębów daleka jest od ideału. Rozwiązaniem tego problemu może być wybielanie zębów, które spowoduje, że będziemy się cieszyć wymarzonym efektem. 

Istnieje kilka rodzajów wybielania zębów, będącego częścią stomatologii estetycznej. Jedne z nich można przeprowadzić w zaciszu własnego domu, inne natomiast wymagają pracy lekarza stomatologa. Do dwóch najpopularniejszych rodzajów należy wybielanie nakładkowe, a także za pomocą lampy BEYOND.

Wybielanie nakładkowe przeprowadzane jest w warunkach domowych. Metoda ta jest tańsza niż wybielanie gabinetowe, a ponadto w pełni bezpieczna, bezbolesna i bardzo skuteczna. Pacjent stosując się do wytycznych lekarza stomatologa, samodzielnie aplikuje żel wybielający do specjalnych nakładek i umieszcza je na zębach na określony czas – najczęściej na noc. Zabieg trwa około 2-3 tygodni, a po tym czasie można się cieszyć wybielonymi zębami.

Drugą z popularnych metod jest wybielanie za pomocą lampy BEYOND. Zabieg jest jednorazowo przeprowadzany w gabinecie stomatologicznym i trwa około 45 minut. Polega on na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowanie go przez zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości emitowane przez lampę BEYOND. Efekt jest natychmiastowy. Środek wybielający zawierający nadtlenek wodoru i dwutlenek krzemu natychmiast utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów podczas jednego zabiegu przywracając im piękną biel. Testy dowodzą, że rezultatem wybielania systemem BEYOND jest poprawa od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Rezultaty są o 30% lepsze niż przy wybielaniu metodą nakładkową. System BEYOND jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku.

W naszym gabinecie stomatologicznym można przeprowadzić oba rodzaje wybielania. Niezależnie od wybranej metody, pacjent będzie się cieszył wymarzonym, śnieżnobiałym uśmiechem.

Usługi

Dowiedz się więcej