usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

wybielanie lampą nakładkową bez tajemnic

Piękny, zdrowy, olśniewający uśmiech jest tym, o czym marzy wielu z nas. Niestety, na skutek palenia papierosów, dużej ilości spożywanej kawy czy po prostu niewłaściwej higieny jamy ustnej, w lustrzanym odbiciu widzimy zęby z nieprzyjemnym, szarym nalotem. Jeśli specjalistyczne pasty, kupowane w aptece, już nie wystarczają i mimo ich stosowania, nalot nie znika, najwyższy czas zgłosić się na zabieg wybielania zębów lampą nakładkową.

Przeczytaj nasz wpis, aby dowiedzieć się, na czym polega.  

Wybielanie lampą nakładkową bez tajemnic

Aby przeprowadzić wybielanie lampą nakładową trzeba najpierw wyleczyć wszystkie zęby i oczyścić je z płytki nazębnej i kamienia.

Następnie stomatolog pobiera wycisk, z którego wykonuje dwie przezroczyste nakładki, pasujące do naszego uzębienia. Razem z nimi, otrzymamy od stomatologa specjalne strzykawki z żelem wybielającym. Wypełnimy nimi nakładki, które w domu nałożymy na zęby.

W zależności od rodzaju zastosowanych nakładek, należy je nosić co najmniej 4h dziennie, lub przez całą noc. Nie musimy się jednak martwić, że ich noszenie będzie niekomfortowe. Ze względu na zaawansowaną technikę, w której są wyrabiane, ich noszenie nie powoduje żadnych nieprzyjemnych odczuć. Pamiętajmy, że czas wybielania zębów trwa od 2 do 4 tygodni, jednak jego efekty są oszałamiające, a ty zachwycać będziesz wszystkich pięknym uśmiechem.

Jak nie nakładki, to co?

Innym sposobem na wybielanie zębów jest użycie lasera lub lampy.

Dentysta najpierw nakłada żel, ochraniający na dziąsła i utwardza go lampą UV, a następnie nakłada na zęby preparat wybielający i naświetla go przez około 10-15 minut.

Jeśli zdecydujemy się na użycie lampy, pamiętajmy, że żel należy nałożyć trzykrotnie i trzy razy dokonać naświetlania przez 15 minut.

Niezależnie od tego, z jakiej metody wybielania zębów skorzystamy, możemy być pewni, że jego efekt będzie taki sam; bielsze, zdrowsze i bardziej estetyczne zęby. Aby mieć gwarancję skuteczności, wybierajmy tylko renomowane, sprawdzone gabinety.

Usługi

Dowiedz się więcej