usługi stomatologiczne w Warszawie

Implanty dopasowane
do Ciebie

usługi stomatologiczne
lekarz stomatolog

Leczenie minimalnie inwazyjne,
oparte na wysoko
zaawansowanych technologiach

usługi stomatologiczne
Ortodonta dziecięcy Warszawa

Zapewniamy długotrwałe
efekty leczenia

usługi stomatologiczne
stomatolog Warszawa

Indywidualne podejście do pacjenta
proponujemy różne
możliwości leczenia

usługi stomatologiczne
dobry dentysta protetyk Warszawa

Misją naszej działalności jest
leczenie "człowieka", a nie
„przypadku medycznego"

usługi stomatologiczne

implanty zębowe

Współczesna implantoprotetyka to dziedzina stomatologii, która stale rozwija się od ponad 45 lat. Pozwala stworzyć doskonałe oparcie dla uzupełnień protetycznych, poprawiając znacząco kosmetykę i komfort w użytkowaniu uzupełnień protetycznych.

Wykonywane w naszych gabinetach stomatologicznych w Warszawie implanty zębowe pozwalają w sposób maksymalnie naśladujący naturę uzupełnić utracone z różnych przyczyn zęby. Uzupełnienie to jest rozwiązaniem długotrwałym, poprawiającym wygląd i jakość życia. Dzięki implantom dentystycznym możemy rozwiązać problemy nierozwiązywalne w ramach klasycznej protetyki. Jest to alternatywa dla tradycyjnych mostów, które wymagają oszlifowania własnych zębów oraz dla ruchomych protez, które choćby najlepiej i najstaranniej wykonane nie są rozwiązaniem komfortowym dla pacjenta.

Implanty zębowe Warszawa

Leczenie implantologiczne zalecane jest pacjentom, którzy mają braki międzyzębowe lub cierpią na bezzębie. Implanty stomatologiczne mogą być idealnym rozwiązaniem również dla osób, które ze względu na duży dyskomfort nie chcą już korzystać z ruchomych protez.

Zabieg wszczepienia implantu polega na chirurgicznym umieszczaniu niewielkich, tytanowych śrub w kościach szczęk. Mają one zastąpić korzeń brakującego zęba oraz stworzyć podbudowę dla nowej korony zęba. Implant zębowy jest biozgodny, czyli doskonale tolerowany przez organizm, który nie traktuje elementów tytanowych jako „ciała obce”. Jest także bardzo solidny i wytrzymały, gdyż potrafi znieść obciążenia takie, jakim podlegają korzenie naturalnych zębów.

Ponadto implanty dentystyczne zapobiegają utracie tkanki kostnej, przez co również mają pośredni wpływ na rysy twarzy. W miejscu brakującego zęba kość zaczyna zanikać, a długotrwały proces zaniku kości prowadzi do przedwczesnej utraty zdrowych zębów i zmiany rysów twarzy. Szczęka i żuchwa zapadają się, usta stają się cieńsze, a nos ulega nienaturalnemu wydłużeniu i zbliża się do brody. Powstaje więcej zmarszczek w okolicy szyi i ust. W efekcie twarz zyskuje charakterystyczny starczy wygląd. Zaburzenie funkcji układu żucia wpływa na obciążenie stawów. Dlatego też implanty zębowe powinny być umieszczone możliwie jak najszybciej po utracie zęba, by zapobiec już we wczesnym stadium utracie kości oraz zapewnić piękny i zdrowy wygląd twarzy. W dodatku są wysoce funkcjonalne, wyglądają tak samo, jak naturalne zęby oraz nie wymagają specjalnej pielęgnacji – do dbania o higienę wystarczy regularne szczotkowanie.

Nasza oferta implantów zębowych

Oferta naszych gabinetów zawiera różnorodne rozwiązania implantoprotetyczne zapewniające pacjentom wyjątkowy komfort oraz doskonały wygląd. Dzięki nim poprawia się funkcjonowanie narządu żucia, które zostało zaburzone przez braki w uzębieniu. Wykonujemy mosty protetyczne i korony na implantach, a także protezy całkowite na implantach. Jest to doskonała alternatywa dla protez zębowych, które cechuje często ruchomość będąca dużą niedogodnością dla pacjenta.

Implanty zębowe Alpha-Bio, Osteoplant, Bego

Zależy nam na najwyższej jakości oferowanych implantów, dlatego też stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów. W gabinetach Stomatologia dr Pańczyk stosujemy implanty zębowe wyprodukowane przez niemiecką firmę Bego – światowego lidera rynku produktów dla protetyki stomatologicznej (największy wolumen sprzedaży na świecie) oraz Alpha-Bio. Bardzo cenimy sobie również implanty polskiego producenta – firmy Osteoplant.

Usługi

Dowiedz się więcej